Dlaczego Living Box?

Wybierając Living Box, wybierasz ponad 10 letnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz. Postaw na zwycięzców European Property Award i Vasco Arte oraz jurorów Diamentów Meblarstwa i Dobrego Designu.

To Twój dom.
Powierz go w ręce najlepszych.

Nasza codzienna praca to projektowanie marzeń o dobrym wnętrzu. To właśnie robimy najlepiej. Uważamy, że projektowanie wnętrz to sztuka, ale sztuka użytkowa. Dlatego na pierwszym miejscu nie jest design – są tam Twoje potrzeby, gusta i marzenia. Choć mamy ogromne doświadczenie i liczne wyróżnienia w branży za sobą, nie chcemy tworzyć projektówtylko dla nielicznych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prawdziwym wyzwaniem jest mały metraż i niewielki budżet. Takie zlecenia wykonujemy każdego dnia.

W naszym biurze pracują osoby, które znają się na swoim fachu – zatrudniamy specjalistów po studiach inżynierskich i po ASP, z ogromnym doświadczeniem w projektowaniu wnętrz. Wykwalifikowana załoga i bieżące śledzenie trendów to gwarancja 100% satysfakcji z naszej pracy.

Living Box to nie tylko słabość do perfekcji w designie wnętrz. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas wiele – stawiamy nie tylko na realizacje gustów klienta i funkcjonalne, ergonomiczne wnętrza, które robią wrażenie, a jednocześnie mieszka się w nich z przyjemnością. Wiemy że doskonały projekt to za mało. Dlatego stawiamy na terminowość, najlepszych podwykonawców i zaangażowanie, które widać już na pierwszy rzut oka. Dzięki temu większość naszych klientów to klienci z polecenia. Jesteśmy z tego dumni.

Proponujemy kompleksową usługę metamorfozy Twojego wnętrza.

Od A do Z – dom po metamorfozie,  apartament w Wilanowie

Od spotkań i pierwszych szkiców, przez wizualizację i projekt techniczny, aż po kosztorys i nadzór autorski nad pracami w Twoim domu. Dzięki temu nie musisz o nic się martwić.

Zakochaj się w swoim domu.
W końcu przebywasz w nim każdego dnia.
Chcesz, żeby każdy kąt był dokładnie taki, o jakim marzyłeś.
Chętnie pomożemy Ci to zrealizować.