Aranżacje Wnętrz – Warszawa

Od kreatywnego pomysłu, po nadzór wykonawczy.
Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

W Living Box z aranżacją wnętrz jesteśmy na Ty. Chcemy, aby nasze wnętrza odznaczały się nie tylko niesamowitą estetyką, ale i funkcjonalnością. Nie przeraża nas żaden projekt – tworzymy ergonomiczne koncepcje, niezależnie od wielkości pomieszczenia, budżetu czy wizji.

Styl skandynawski, minimalistyczny, orientalny?
Daj nam się wykazać!

Jak krok po kroku, będzie wyglądać Twoja współpraca z Living Box?

Etap I

Poznanie oczekiwań i zbieranie informacji

Etap II

Inwentaryzacja

Etap III

Projekt funkcjonalny

Etap IV

Wizualizacja

Etap V

Projekt techniczny

Etap VI

Realizacja

Etap I

Poznanie oczekiwań i zbieranie informacji czyli poznajmy się!

Pierwsze spotkania, to jedne z najważniejszych momentów – to właśnie one decydują o całym projekcie. To właśnie wtedy ustalamy szczegóły, zbieramy pomysły, słuchamy o wizjach, gustach i marzeniach, które przekuwamy w kolory, meble i dodatki. Chcemy, żeby Wasza przestrzeń była dokładnie taka, jak Wy – dlatego pytamy o Wasz styl życia, pasje i marzenia związane z metamorfozą. To czas niezwykle intensywny i to niezależnie od tego, czy klient ma swój pomysł na wnętrze, czy w 100% zdaje się na nas. Pokazujemy, inspirujemy, dajemy się poznać.

To jeden z naszych ulubionych momentów współpracy.

Etap II

Inwentaryzacja czyli jesteśmy na budowie

Wykonanie projektu z należytą starannością wymaga dokładnych pomiarów domu lub mieszkania. Bez tego kroku zebrane informacje byłyby niepełne – dlatego właśnie przyjeżdżamy do Twojego domu lub mieszkania i zbieramy niezbędne informacje do dalszej części zlecenia.

Etap III

Projekt funkcjonalny – Zaczynamy pracę

Na tym etapie zaczyna się właściwa praca Living Box. Przygotowujemy koncepcję układu wnętrza na bazie zgromadzonych wcześniej informacji. To główna część projektu, nad którym pracuje nasz cały zespół. Chcemy mieć pewność, że stworzony przez nas projekt, będzie w 100% odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

Etap IV

Wizualizacja

Po burzy mózgów, pomiarach, wstępnych ustaleniach i projektowaniu, czas żeby naszą wizję przenieść na ekran komputera. To niewiarygodnie wygodne – możemy zobaczyć, jak będzie prezentowało się wnętrze po przemianie, co trzeba byłoby ewentualnie zmienić i dopracować, jak to wszystko gra z proporcjami wnętrza. Czy ten stolik dobrze leży? Czy wnętrze nie jest zbyt przeładowane, a może odwrotnie, warto coś tutaj dodać? Po wstępnych achach i ochach, koniecznych zmianach i poprawkach, przechodzimy dalej – do realizacji!

Etap V

Projekt techniczny i zestawienie materiałów wykończeniowych

Po akceptacji naszych propozycji tworzymy projekt wykonawczy w postaci rysunków technicznych. To rzuty, przekroje i rysunki mebli oraz elementów dekoracji. W tym etapie tworzymy również szczegółowy wykaz wszystkich materiałów wykończeniowych, które będą niezbędne do realizacji projektu. To również czas na zestawienie kosztowe.

Etap VI

Realizacja

Koniec z planami – trzeba zacząć działać! W Living Box nie tylko zajmujemy się projektowaniem wnętrz, ale kompleksowo wprowadzamy wszystkie zmiany w pomieszczeniu, aż będzie gotowe „pod klucz”. Współpracujemy z rzetelnymi podwykonawcami, którzy pomagają nam we wszystkich pracach, niezbędnych w wykończeniach wnętrz. Dzięki temu nie musisz szukać dodatkowych fachowców, a całą przemianę domu zamkniesz w jednej firmie. To wygoda i oszczędność, a do tego szybsza realizacja. Nadzór autorski może również obejmować jedynie konsultacje – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby. Kompleksowa realizacja projektu to coś, czego szukasz? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami – Opowiemy o szczegółach.

PROPONUJEMY PAŃSTWU
NASTEPUJĄCE OPCJE WSPÓŁPRACY:

W przypadku indywidualnych preferencji dostosujemy się do Państwa potrzeb.