Aranżacje Wnętrz – Warszawa

Od kreatywnego pomysłu, po nadzór wykonawczy.
Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

W Living Box z aranżacją wnętrz jesteśmy na Ty. Chcemy, aby nasze wnętrza odznaczały się nie tylko niesamowitą estetyką, ale i funkcjonalnością. Nie przeraża nas żaden projekt – tworzymy ergonomiczne koncepcje, niezależnie od wielkości pomieszczenia, budżetu czy wizji.

Chcesz zamieszkać w domu jak z marzeń? Twoim wnętrzom wyraźnie czegoś brakuje, ale nie potrafisz powiedzieć czego? Chcesz stworzyć biuro, w którym pracownicy poczują się świetnie? Zaufaj nam – mamy doświadczenie w projektowaniu różnorodnych wnętrz.

Zmiany lokatorskie – zostaw to nam!

Twój developer daje Ci możliwość zmian lokatorskich, masz swoją wizję, ale nie wiesz, jak ją urzeczywistnić? Skontaktuj się z nami! Wiemy, jak skutecznie rozplanować nawet duże zmiany, żeby nowe mieszkanie w 100% spełniało Twoje potrzeby i oczekiwania i to w kilku wersjach do wyboru!  Wybierz nas i oszczędź sobie kosztownych zmian nieefektywnych rozwiązań.

Umów się z Living Box na bezpłatną konsultację i sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej codzienności. Niezależnie od budżetu, niezależnie od metrażu, niezależnie od wizji – będzie tak jak chcesz!

Nie tylko stolica

Projektowanie wnętrz w Warszawie to nasz główny kierunek, ale jeśli spojrzysz na nasze realizacje, to wiesz, że działamy nie tylko w całej Polsce, ale również poza granicami naszego kraju. Niezależnie więc od tego, gdzie mieszkasz, możemy pomóc Twojemu mieszkaniu błyszczeć – dla nas nie ma żadnych granic!

Indywidualne projekty kuchni i łazienek

Projektowanie kuchni i łazienek to jedno z największych dekoratorskich wyzwań i z naszego doświadczenia wiemy, jak często klienci mają problem z ich urządzeniem w taki sposób, aby były atrakcyjne i funkcjonalne. Szczególnie, kiedy ogranicza nas metraż. W Living Box nie musisz zlecać nam projektu całego mieszkania – może być to jedynie aranżacja trudnych przestrzeni, do których po prostu zabrakło Ci pomysłu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i potrafimy swobodnie łączyć design z ergonomią. Możesz nam zaufać!

Pomoc w wyborze podwykonawców i producentów

Znamy branżę, a branża zna nas! Z chęcią wychodzimy poza projektowanie i pomagamy w urządzeniu całego mieszkania, doradzając przy okazji wybór podwykonawców i producentów, którzy nie dają plamy. Meble na wymiar, niecodzienne projekty, artyści, lokalni wytwórcy – mamy ich wszystkich! Jeśli nie masz na to czasu możemy również koordynować ich pracę.

Projekty pod klucz – nadzór i koordynacja wszystkich prac

Możesz pojechać z rodziną na wakacje, a nam zostawić zmianę Twojego domu lub mieszkania w miejsce jak ze snów – to sytuacja rodem jak z programów telewizyjnych, którą coraz częściej wybierają nasi klienci. Przeprowadzimy generalny remont i urządzimy wszystkie pomieszczenia. Tobie zostanie tylko rozpakowanie rzeczy 😉

Styl skandynawski, minimalistyczny, klasyczny?
Daj nam się wykazać!

Jak krok po kroku, będzie wyglądać Twoja współpraca z Living Box?

Etap I
Poznanie oczekiwań i zbieranie informacji
Etap II
Inwentaryzacja
Etap III
Projekt funkcjonalny
Etap IV
Wizualizacja
Etap V
Projekt techniczny
Etap VI
Realizacja

Etap I

Poznanie oczekiwań i zbieranie informacji czyli poznajmy się!

Pierwsze spotkania, to jedne z najważniejszych momentów – to właśnie one decydują o całym projekcie. To właśnie wtedy ustalamy szczegóły, zbieramy pomysły, słuchamy o wizjach, gustach i marzeniach, które przekuwamy w kolory, meble i dodatki. Chcemy, żeby Wasza przestrzeń była dokładnie taka, jak Wy – dlatego pytamy o Wasz styl życia, pasje i marzenia związane z metamorfozą. To czas niezwykle intensywny i to niezależnie od tego, czy klient ma swój pomysł na wnętrze, czy w 100% zdaje się na nas. Pokazujemy, inspirujemy, dajemy się poznać.

To jeden z naszych ulubionych momentów współpracy.

Etap II

Inwentaryzacja czyli jesteśmy na budowie

Wykonanie projektu z należytą starannością wymaga dokładnych pomiarów domu lub mieszkania. Bez tego kroku zebrane informacje byłyby niepełne – dlatego właśnie przyjeżdżamy do Twojego domu lub mieszkania i zbieramy niezbędne informacje do dalszej części zlecenia.

Etap III

Projekt funkcjonalny – Zaczynamy pracę

Na tym etapie zaczyna się właściwa praca Living Box. Przygotowujemy koncepcję układu wnętrza  w kilku wersjach, na bazie zgromadzonych wcześniej informacji. To główna część projektu, nad którym pracuje nasz cały zespół. Chcemy mieć pewność, że stworzony przez nas projekt, będzie w 100% odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

Etap IV

Wizualizacja

Po burzy mózgów, pomiarach, wstępnych ustaleniach i projektowaniu, czas żeby naszą wizję przenieść na ekran komputera. To niewiarygodnie wygodne – możemy zobaczyć, jak będzie prezentowało się wnętrze po przemianie, co trzeba byłoby ewentualnie zmienić i dopracować, jak to wszystko gra z proporcjami wnętrza. Czy ten stolik dobrze leży? Czy wnętrze nie jest zbyt przeładowane, a może odwrotnie, warto coś tutaj dodać? Po wstępnych achach i ochach, koniecznych zmianach i poprawkach, przechodzimy dalej – do realizacji!

Etap V

Projekt techniczny i zestawienie materiałów wykończeniowych

Po akceptacji naszych propozycji tworzymy projekt wykonawczy w postaci rysunków technicznych. To rzuty, przekroje i rysunki mebli oraz elementów dekoracji. W tym etapie tworzymy również szczegółowy wykaz wszystkich materiałów wykończeniowych, które będą niezbędne do realizacji projektu. To również czas na zestawienie kosztowe.

Etap VI

Realizacja

Koniec z planami – trzeba zacząć działać! W Living Box nie tylko zajmujemy się projektowaniem wnętrz, ale kompleksowo wprowadzamy wszystkie zmiany w pomieszczeniu, aż będzie gotowe „pod klucz”. Współpracujemy z rzetelnymi podwykonawcami, którzy pomagają nam we wszystkich pracach, niezbędnych w wykończeniach wnętrz. Dzięki temu nie musisz szukać dodatkowych fachowców, a całą przemianę domu zamkniesz w jednej firmie. To wygoda i oszczędność, a do tego szybsza realizacja. Nadzór autorski może również obejmować jedynie konsultacje – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby. Kompleksowa realizacja projektu to coś, czego szukasz? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami – Opowiemy o szczegółach.

PROPONUJEMY PAŃSTWU
NASTEPUJĄCE OPCJE WSPÓŁPRACY:

W przypadku indywidualnych preferencji dostosujemy się do Państwa potrzeb.