Dlaczego Living Box?

Wybierając Living Box, wybierasz ponad 10 letnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz. Postaw na zwycięzców European Property Award i Vasco Arte oraz jurorów Diamentów Meblarstwa i Dobrego Designu.

To Twój dom.
Powierz go w ręce najlepszych.

Nasza codzienna praca to projektowanie marzeń o dobrym wnętrzu. To właśnie robimy najlepiej. Uważamy, że projektowanie wnętrz to sztuka, ale sztuka użytkowa. Dlatego na pierwszym miejscu nie jest design – są tam Twoje potrzeby, gusta i marzenia. Choć mamy ogromne doświadczenie i liczne wyróżnienia w branży za sobą, nie chcemy tworzyć projektówtylko dla nielicznych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prawdziwym wyzwaniem jest mały metraż i niewielki budżet. Takie zlecenia wykonujemy każdego dnia.

W naszym biurze pracują osoby, które znają się na swoim fachu – zatrudniamy specjalistów po studiach inżynierskich i po ASP, z ogromnym doświadczeniem w projektowaniu wnętrz. Wykwalifikowana załoga i bieżące śledzenie trendów to gwarancja 100% satysfakcji z naszej pracy.

Living Box to nie tylko słabość do perfekcji w designie wnętrz. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas wiele – stawiamy nie tylko na realizacje gustów klienta i funkcjonalne, ergonomiczne wnętrza, które robią wrażenie, a jednocześnie mieszka się w nich z przyjemnością. Wiemy że doskonały projekt to za mało. Dlatego stawiamy na terminowość, najlepszych podwykonawców i zaangażowanie, które widać już na pierwszy rzut oka. Dzięki temu większość naszych klientów to klienci z polecenia. Jesteśmy z tego dumni.

Proponujemy kompleksową usługę metamorfozy Twojego wnętrza.

Od A do Z – dom po metamorfozie,  apartament w Wilanowie

Od spotkań i pierwszych szkiców, przez wizualizację i projekt techniczny, aż po kosztorys i nadzór autorski nad pracami w Twoim domu. Dzięki temu nie musisz o nic się martwić.

Zakochaj się w swoim domu.
W końcu przebywasz w nim każdego dnia.
Chcesz, żeby każdy kąt był dokładnie taki, o jakim marzyłeś.
Chętnie pomożemy Ci to zrealizować.

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności

Rozumiem