Apartament w klasycznym, ponadczasowym stylu

Wspominaliśmy już, że kamienice to nasza specjalność? Uwielbiamy tchnąć nowoczesność do takich przestrzeni, przy zachowaniu całej ich urody i wdzięku. To zadanie niełatwe, ale i w tym projekcie udało nam się spełnić oczekiwania klientów. Nasza pracownia była trzecią, którą inwestor zaangażował i jedyną, która sprostała oczekiwaniom, tym bardziej jesteśmy dumni. 

Wszechobecna biel z elementami przygaszonego błękitu to dość niekonwencjonalne rozwiązanie, które dało znakomite efekty. Cała kilkumetrowa ściana w kuchni jest zabudowana wysokimi szafkami, a zastosowane lustrzane fronty kapitalnie maskują ilość szaf i optycznie powiększają mieszkanie. Świetne recenzje zebrał również trick z florystyczną mozaiką w łazience, która dodała całej aranżacji charakteru i intymności. Łazienka jest połączona z sypialnią wielką szybą, ale w razie potrzeby można się zasłonić piękną zasłoną ze szlachetnej tkaniny używając pilota. Mieszkanie pozostało eleganckie i ponadczasowe. 

zdjęcia Yassen Hristov

Metraż: 82 m kw

do góry

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności

Rozumiem