Taras - totalna metamorfoza

Do metamorfozy tego tarasu mieliśmy od samego początku konkretne wytyczne - ma być elegancko i designersko, ale i wygodnie i mobilnie.

Właściciele spędzali dużo czasu na tarasie z przyjaciółmi i rodziną, a podczas takich spotkań na ścianie wyświetlane były filmy z rzutnika - kanapy miały być więc łatwe w przenoszeniu, aby oglądanie było możliwe i wygodne. Ważne było zadaszenie tarasu, aby deszcz nie posuł biesiadowania.

W oparciu o te wytyczne zaprojektowaliśmy taras z podziałem na strefę wypoczynku i na jadalnię, a wygodne i lekkie kanapy zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby tej realizacji - nie było możliwości zakupu gotowych, które spełniałyby oczekiwania. Dzięki takiemu podejściu udało się stworzyć wygodny i minimalistyczny taras wprost stworzony do długich, letnich wieczorów. 

Ciekawie zaaranżowany taras, wprost stworzony do wspólnego biesiadowania i oglądania filmów na wolnym powietrzu? Taki był cel tego projektu. Przekonaj się, czy i tym razem sprostaliśmy wyzwaniu ;)
Przestrzeń: taras Metraż: 40 m kw

do góry

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności

Rozumiem