SYPIALNIA Z ŁAZIENKĄ

Udostępnij

SYPIALNIA Z ŁAZIENKĄ

PRZEPIS NA IDEALNE POŁĄCZENIE

Sypialnia z łazienką to rewelacyjne rozwiązanie, pod warunkiem, że dysponujesz wystarczającą przestrzenią. Pamiętaj jednak, że nowoczesne rozwiązania aranżacji przestrzeni umożliwiają to połączenie nawet w sytuacji ograniczonego metrażu. Jeśli jesteś na „tak”, to z pewnością zainteresuje Cię ten artykuł!

WIĘCEJ CZASU RAZEM
Zanim przejdziemy do kwestii związanych z designem i funkcjonalnością, chcemy zwrócić uwagę, że  połączenie sypialni z łazienką zapewnia dodatkowe minuty rano i wieczorem spędzone z najbliższą Ci osobą. Już ten argument jest przekonujący, zwłaszcza, że wszyscy żyjemy w ciągłym „niedoczasie”.

OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ
Pamiętaj, że sypialnię z łazienką możesz połączyć wtedy i tylko wtedy, gdy możesz wydzielić w swoim domu niezależną łazienkę dla pozostałych domowników. Kiedy spełnisz już ten niezbędny warunek możesz pomyśleć nad aranżacją przestrzeni obydwu wnętrz. Warto podkreślić, że łazienka zlokalizowana bezpośrednio przy sypialni zapewnia większą intymność  oraz świetnie sprawdza się, gdy  nasz tryb życia nie jest zbyt regularny. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Dzięki opcji 2 w 1 nikogo nie obudzimy.

ORYGINALNY WYSTRÓJ
W tej kwestii możliwości są ograniczone jedynie budżetem i wyobraźnią. Przyjrzyjmy się jednak podstawowym wariantom. Pierwszym jest aranżacja łazienki, która będzie przedłużeniem rozwiązań stylistycznych zastosowanych w sypialni. Druga opcja to aranżacja na zasadzie przeciwwagi, czyli rozwiązań na zasadzie intrygującego kontrastu.  W obydwu przypadkach warto oczywiście skorzystać z usług profesjonalnych designerów.

DRZWI DO DESIGNU
Projektując sypialnie z łazienką warto zainwestować w szczelne drzwi o dobrych właściwościach akustycznych, które umożliwiają wentylację pomieszczeń. W przypadku zastosowania jednolitej stylistyki obydwu pomieszczeń można zamontować przesuwne drzwi, które umożliwią pełne otwarcie łazienki na sypialnię lub kompletne jej oddzielenie.

Przeczytaj nasz kolejny artykuł (link)

Komentarze (0)

Skomentuj artykuł:

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności

Rozumiem