Aranżacje Wnętrz – Warszawa

Od kreatywnego pomysłu, po nadzór wykonawczy.
Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

W Living Box z aranżacją wnętrz jesteśmy na Ty. Chcemy, aby nasze wnętrza odznaczały się nie tylko niesamowitą estetyką, ale i funkcjonalnością. Nie przeraża nas żaden projekt – tworzymy ergonomiczne koncepcje, niezależnie od wielkości pomieszczenia, budżetu czy wizji.

Chcesz zamieszkać w domu jak z marzeń? Twoim wnętrzom wyraźnie czegoś brakuje, ale nie potrafisz powiedzieć czego? Chcesz stworzyć biuro, w którym pracownicy poczują się świetnie? Zaufaj nam – mamy doświadczenie w projektowaniu różnorodnych wnętrz.

Zmiany lokatorskie – zostaw to nam!

Twój developer daje Ci możliwość zmian lokatorskich, masz swoją wizję, ale nie wiesz, jak ją urzeczywistnić? Skontaktuj się z nami! Wiemy, jak skutecznie rozplanować nawet duże zmiany, żeby nowe mieszkanie w 100% spełniało Twoje potrzeby i oczekiwania i to w kilku wersjach do wyboru!  Wybierz nas i oszczędź sobie kosztownych zmian nieefektywnych rozwiązań.

Umów się z Living Box na bezpłatną konsultację i sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej codzienności. Niezależnie od budżetu, niezależnie od metrażu, niezależnie od wizji – będzie tak jak chcesz!

Nie tylko stolica

Projektowanie wnętrz w Warszawie to nasz główny kierunek, ale jeśli spojrzysz na nasze realizacje, to wiesz, że działamy nie tylko w całej Polsce, ale również poza granicami naszego kraju. Niezależnie więc od tego, gdzie mieszkasz, możemy pomóc Twojemu mieszkaniu błyszczeć – dla nas nie ma żadnych granic!

Indywidualne projekty kuchni i łazienek

Projektowanie kuchni i łazienek to jedno z największych dekoratorskich wyzwań i z naszego doświadczenia wiemy, jak często klienci mają problem z ich urządzeniem w taki sposób, aby były atrakcyjne i funkcjonalne. Szczególnie, kiedy ogranicza nas metraż. W Living Box nie musisz zlecać nam projektu całego mieszkania – może być to jedynie aranżacja trudnych przestrzeni, do których po prostu zabrakło Ci pomysłu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i potrafimy swobodnie łączyć design z ergonomią. Możesz nam zaufać!

Pomoc w wyborze podwykonawców i producentów

Znamy branżę, a branża zna nas! Z chęcią wychodzimy poza projektowanie i pomagamy w urządzeniu całego mieszkania, doradzając przy okazji wybór podwykonawców i producentów, którzy nie dają plamy. Meble na wymiar, niecodzienne projekty, artyści, lokalni wytwórcy – mamy ich wszystkich! Jeśli nie masz na to czasu możemy również koordynować ich pracę.

Projekty pod klucz – nadzór i koordynacja wszystkich prac

Możesz pojechać z rodziną na wakacje, a nam zostawić zmianę Twojego domu lub mieszkania w miejsce jak ze snów – to sytuacja rodem jak z programów telewizyjnych, którą coraz częściej wybierają nasi klienci. Przeprowadzimy generalny remont i urządzimy wszystkie pomieszczenia. Tobie zostanie tylko rozpakowanie rzeczy 😉

Styl skandynawski, minimalistyczny, klasyczny?
Daj nam się wykazać!

Jak krok po kroku, będzie wyglądać Twoja współpraca z Living Box?

Etap I
Poznanie oczekiwań i zbieranie informacji
Etap II
Inwentaryzacja
Etap III
Projekt funkcjonalny
Etap IV
Wizualizacja
Etap V
Projekt techniczny
Etap VI
Realizacja

Etap I

Poznanie oczekiwań i zbieranie informacji czyli poznajmy się!

Pierwsze spotkania, to jedne z najważniejszych momentów – to właśnie one decydują o całym projekcie. To właśnie wtedy ustalamy szczegóły, zbieramy pomysły, słuchamy o wizjach, gustach i marzeniach, które przekuwamy w kolory, meble i dodatki. Chcemy, żeby Wasza przestrzeń była dokładnie taka, jak Wy – dlatego pytamy o Wasz styl życia, pasje i marzenia związane z metamorfozą. To czas niezwykle intensywny i to niezależnie od tego, czy klient ma swój pomysł na wnętrze, czy w 100% zdaje się na nas. Pokazujemy, inspirujemy, dajemy się poznać.

To jeden z naszych ulubionych momentów współpracy.

Etap II

Inwentaryzacja czyli jesteśmy na budowie

Wykonanie projektu z należytą starannością wymaga dokładnych pomiarów domu lub mieszkania. Bez tego kroku zebrane informacje byłyby niepełne – dlatego właśnie przyjeżdżamy do Twojego domu lub mieszkania i zbieramy niezbędne informacje do dalszej części zlecenia.

Etap III

Projekt funkcjonalny – Zaczynamy pracę

Na tym etapie zaczyna się właściwa praca Living Box. Przygotowujemy koncepcję układu wnętrza  w kilku wersjach, na bazie zgromadzonych wcześniej informacji. To główna część projektu, nad którym pracuje nasz cały zespół. Chcemy mieć pewność, że stworzony przez nas projekt, będzie w 100% odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

Etap IV

Wizualizacja

Po burzy mózgów, pomiarach, wstępnych ustaleniach i projektowaniu, czas żeby naszą wizję przenieść na ekran komputera. To niewiarygodnie wygodne – możemy zobaczyć, jak będzie prezentowało się wnętrze po przemianie, co trzeba byłoby ewentualnie zmienić i dopracować, jak to wszystko gra z proporcjami wnętrza. Czy ten stolik dobrze leży? Czy wnętrze nie jest zbyt przeładowane, a może odwrotnie, warto coś tutaj dodać? Po wstępnych achach i ochach, koniecznych zmianach i poprawkach, przechodzimy dalej – do realizacji!

Etap V

Projekt techniczny i zestawienie materiałów wykończeniowych

Po akceptacji naszych propozycji tworzymy projekt wykonawczy w postaci rysunków technicznych. To rzuty, przekroje i rysunki mebli oraz elementów dekoracji. W tym etapie tworzymy również szczegółowy wykaz wszystkich materiałów wykończeniowych, które będą niezbędne do realizacji projektu. To również czas na zestawienie kosztowe.

Etap VI

Realizacja

Koniec z planami – trzeba zacząć działać! W Living Box nie tylko zajmujemy się projektowaniem wnętrz, ale kompleksowo wprowadzamy wszystkie zmiany w pomieszczeniu, aż będzie gotowe „pod klucz”. Współpracujemy z rzetelnymi podwykonawcami, którzy pomagają nam we wszystkich pracach, niezbędnych w wykończeniach wnętrz. Dzięki temu nie musisz szukać dodatkowych fachowców, a całą przemianę domu zamkniesz w jednej firmie. To wygoda i oszczędność, a do tego szybsza realizacja. Nadzór autorski może również obejmować jedynie konsultacje – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby. Kompleksowa realizacja projektu to coś, czego szukasz? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami – Opowiemy o szczegółach.

PROPONUJEMY PAŃSTWU
NASTEPUJĄCE OPCJE WSPÓŁPRACY:

W przypadku indywidualnych preferencji dostosujemy się do Państwa potrzeb.

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności

Rozumiem