Projektowanie wnętrz

Czy znalazłeś się kiedyś w sytuacji, że mimo wielu starań, mieszkanie nadal nie spełniało Twoich oczekiwań lub nie miałeś pomysłu na jego aranżację?

Jeśli tak, to zgłoś się do naszego warszawskiego biura, a projektant wnętrz oceni, czego brakuje w Twoim domu. Budżet i metraż nie stanowią dla nas ograniczenia – tworzymy aranżacje różnych powierzchni i dostosowujemy je do Twoich potrzeb.

Małe apartamenty

Duże domy dają pole do popisu i rozwinięcia skrzydeł, ale niewielkie pomieszczenia zawsze traktujemy ze specjalną uwagą. Podczas dobierania kolorystyki, mebli i dodatków musimy uważać, by przypadkiem nie sprawić, że pokoje będą wyglądać na jeszcze mniejsze. Dlatego w tych realizacjach stawiamy na jasne, otwarte przestrzenie.

Projektowanie wnętrz tego typu często łączy się także z ograniczonym budżetem, ale potrafimy sobie z tym poradzić – uważamy, że liczy się pomysł, a nie fundusze!


Duże przestrzenie

Domy i większe mieszkania pozwalają na swobodniejsze pomysły. Możemy w nich wprowadzać niestandardowe realizacje i nie mamy potrzeby liczenia się z każdym centymetrem wolnej powierzchni. Dzięki temu powstają intrygujące projekty wnętrz, które często zachwycają rozmachem, ale równocześnie potrafią zaskoczyć przytulną i ciepłą atmosferą, jaka w nich panuje.


Przeobrażenia mieszkań

Czasami dostajemy zadania innego typu niż zagospodarowanie pustych pomieszczeń – zlecenie obejmuje wtedy metamorfozę już wcześniej zaaranżowanego wystroju. W takim przypadku uwzględniamy Twoje przywiązanie do niektórych detali i szukamy dla nich miejsca w nowym projekcie wnętrza. Może się to okazać dla nas skomplikowane ze względu na nietypowy styl przedmiotów, które muszą znaleźć swoje miejsce w odmienionym wystroju.


Nie tylko pomieszczenia

Czasami przenosimy nasze działania poza budynki i wychodzimy na zewnątrz. Zaowocowało to przeobrażeniami tarasów, które zaczęły spełniać nową funkcję w życiu rodzin. Stały się dzięki nam miejscem spędzania wolnego czasu i relaksu. W przypadku takiego zlecenia projektant wnętrz musi działać w inny sposób, ponieważ na zewnątrz należy także zadbać o zabezpieczenie mebli przed warunkami atmosferycznymi.

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności

Rozumiem