Projektowanie tarasów i ogrodów

Tak jak buty są dopełnieniem sukienki, tak ogród jest aureolą i ostatecznym wykończeniem domu. Powinien być też oazą wypoczynku, miejscem na spotkania w gronie najbliższych i codzienną okazją do kontaktu z naturą. W Living Box potrafimy zaprojektować ogrody i tarasy w taki sposób, aby cieszyły oko i dawały przestrzeń do nieskrępowanego relaksu i dobrej zabawy. Ogród w stylu angielskim? Oczko wodne? Zakątek idealny na grilla? Miejsce na uprawę warzyw i ziół?

Powierz nam to zadanie!

Początki współpracy

Jak działamy, gdy oddajesz w nasze ręce Twój taras lub ogród?

Przede wszystkim musimy ocenić, z jakiego rodzaju przestrzenią będziemy pracować oraz jakim budżetem dysponujemy. Dopiero wtedy mamy możliwość zdecydowania o zmianach, którym poddamy otoczenie domu. Oczywiście wszystkie propozycje konsultujemy z Tobą, żeby nie zaprojektować czegoś, co absolutnie nie trafi w Twój gust.

Działamy na zewnątrz

Tworzenie tarasów różni się od projektów wnętrz między innymi potrzebą uwzględnienia, że meble i dodatki powinny być odporne na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz lub działanie promieni słonecznych. A jednocześnie pamiętać należy, że zaprojektowana przez nas przestrzeń musi współgrać z tym, co znajduje się wewnątrz budynku, ponieważ najczęściej taras jest przedłużeniem salonu.

Tworzymy klomby i trawniki

Ogrody planujemy tak, by stanowiły największą ozdobę domu. Jednocześnie pamiętamy o tym, jak wiele czasu i środków możesz poświęcić na pielęgnację wybranych przez nas roślin. Jeżeli niewiele, to decydujemy się na kwiaty i krzewy, które nie potrzebują specjalnych warunków. Dla pasjonatów i doświadczonych hodowców wybierzemy bardziej wymagające okazy.

Efekt naszych starań

W naszych projektach pamiętamy więc przede wszystkim o tym, do czego zaaranżowana przestrzeń ma Ci służyć. Jeżeli na przykład będziesz spędzać czas na tarasie, oglądając filmy ze znajomymi, to wybieramy meble i dodatki, które najlepiej odnajdą się w tej sytuacji. Chcemy, by tworzone przez nas miejsca pasowały do Twojego charakteru i stylu życia, a jednocześnie zachwycały estetyką i funkcjonalnością.

Realizacje

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności

Rozumiem