Home staging Warszawa

Sprzedajesz mieszkanie lub dom? Chcesz go odświeżyć i nadać mu nowoczesny wygląd w najniższej możliwej cenie? Chciałbyś sprzedać go drożej?

Wybierz home staging z Living Box!

Po naszej metamorfozie nie tylko zyskasz na sprzedaży nieruchomości, ale i może w ogóle nie będziesz chciał jej sprzedawać!

W Living Box wiemy, jak małe rzeczy mogą zmieniać wszystko, dlatego dostosujemy zmiany do Twojego portfela. Zacznijmy jednak od nakreślenia, co tak właściwie chcemy Ci zaproponować.

Jak to działa?

Decydując się na home staging, nie musisz sam martwić się przygotowaniem nieruchomości, ponieważ wszystko zostaje na naszej głowie. Pierwszym zadaniem, jakie zazwyczaj realizujemy, jest odświeżenie mieszkania, co może polegać zarówno na wymianie dekoracji, jak i na pełnym remoncie pomieszczeń. Kwoty, które trzeba zainwestować w home staging, zaczynają się od kilkuset złotych, jednak dzięki temu cena, jaką możesz uzyskać za mieszkanie, ma szansę zwiększyć się kilkukrotnie!

Nowy wygląd

Ostatecznym efektem nowego projektu wnętrza ma być jego wystrój w stylu na tyle neutralnym, by spodobał się jak największej ilości osób. Zależy nam też na osiągnięciu wrażenia dużej i jasnej przestrzeni, która zachęci potencjalnych kupców. Wiemy, jak ważne jest też zwrócenie uwagi na czystość mieszkania i panujący w nim zapach! Na te dwa czynniki przede wszystkim zwracają uwagę nabywcy.

Odpowiednia prezentacja

Kolejnym krokiem, jaki obejmuje home staging, jest właściwe zaprezentowanie mieszkania na fotografiach w ofercie. Oznacza to, że nie można po prostu wejść i zrobić zdjęcia bez odpowiedniego pomysłu. Zła perspektywa optycznie pomniejszy pokoje, a niewłaściwe oświetlenie sprawi, że będą wyglądać ponuro i przytłaczająco, co zdecydowanie nie zachęci do zamieszkania w nich.

Szczęśliwe zakończenie

Dzięki usłudze home staging Twój dom lub mieszkanie zyskają nowy wygląd, który sprawi, że zostaną sprzedane szybciej i za bardziej atrakcyjną cenę. Skończą się także kłopoty z wynajmem i często zmieniającymi się lokatorami.

A może taka gruntowna odmiana sprawi, że poznasz i polubisz swoje mieszkanie na nowo?

Galeria

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności

Rozumiem